Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

III. REPREZENTAČNÍ PLES OLOMOUCKÉHO KRAJE

www.plesolomouckehokraje.cz

Jedna z největších a nejvýznamějších společenských a kulturních akcí v rámci celého Olomouckého kraje roku 2012 proběhla v sobotu 17.3.2011 v RCO v Olomouci.

Hostům plesu organizační tým umělecké a produkční agentury COBRANA s.r.o. připravil nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i gastronomických zážitků.

Bohatý a atraktivní program se odehrával v pěti sálech Regionálního centra v Olomouci. Ples byl slavnostně zahájen Fanfárami Jeremiashe Clarka v podání žesťového kvintetu a baletem se slavnostní polonézou z Čajkovského opery Oněgin. Hosty k tanci v hlavním sále Pegasus doprovázela pražská kapela Boom Band. O příjemnou taneční atmosféru se dále postarala revivalová skupina Pop Stars, skupina Klasik Band, Dixi Band, Axel nebo také cimbálová muzika Dubina. Plně také zaujalo vystoupení bubenické skupiny Jumping Drums a v neposlední řadě VIP hosté večera - Monika Absolonová, Bohuš Matuš a smyčcové trio Inflagranti...

Bohatým večerem plným dalších překvapení hosty plesu provázel osvědčený známý herec a bavič Petr Rychlý v sále Pegasus a ve Foyer RCO mu zdatně sekundoval moderátor Michal Sedláček.

Samozřejmě nechyběla bohatá tombola, jejíž výtěžek společně s výtěžkem celého plesu byl použit na charitaivní účely.

COBRANA s.r.o. Hlavní sál Pagasus Tombola Pódium hlavního sálu Pegasus Uvítání... Rautový stůl - mořské ryby... Moderátor plesu - Petr Rychlý Slavnostní fanfáry v podání žesťového kvintetu Slavnostní polonéza - P. I. Čajkovský: Oněgin Slavnostní zahájení plesu Hejtmanem Olomouckého kraje, Ing. Martinem Tesaříkem Předání šeku pro Sdružené zařízení pro péči o dítě v Olomouci Předtančení - Simona Pokorová a Lukáš Brabec Foyer RCO - ABBA Revival Orientální tance Eusebio Nicolás Mena VIP host - Inflagranti Módní přehlídka Liu Jo VIP host - Bohuš Matuš Hlavní sál Pegasus Boney M Revival Sál Centaurus - Klasik Band Módní přehlídka Luďka Hanáka Jumping Drums v hlavním sále Pegasus Jumping Drums a "brazilské tanečnice" Hlavní VIP host plesu - Monika Absolonová Litovelský koutek - Tradicional Dixi Band Hlavní kapela plesu - Boom Band Tombola - losování hlavních cen... Axel Sál Grand Hejtman Olomouckého kraje, Ing. Martin Tesařík s manželkou COBRANA s.r.o.

topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.