Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

IV. REPREZENTAČNÍ PLES OLOMOUCKÉHO KRAJE

www.plesolomouckehokraje.cz

https://www.youtube.com/watch?v=uLUPZJsiGRI

Jedna z největších a nejvýznamějších společenských a kulturních akcí v rámci celého Olomouckého kraje roku 2013 proběhla v sobotu 16. 3. 2013 v RCO v Olomouci.

Hostům plesu organizační tým umělecké a produkční agentury COBRANA s.r.o. připravil nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i gastronomických zážitků.

Bohatý a atraktivní program se odehrával ve čtyřech sálech Regionálního centra v Olomouci. Ples byl slavnostně zahájen Taneční skupinou Progress Olomouc na hudbu Vltavy Bedřicha Smetany. Hosty k tanci v hlavním sále Pegasus doprovázela klasická plesová kapela Panorama Band. O příjemnou taneční atmosféru se dále postarala revivalová skupina Joe Cocker Band Revival, skupina Klasik Band, kubánský zpěvák Eusebio Nicolás Mena a DJ Petr Salava se svojí show... Plně také zaujalo taneční vystoupení rakouského reprezentačního páru Václav Málek a Catharina Dvorak a v neposlední řadě VIP hosté večera - Láďa Kerndl, Marie Rottrová a hlavní hvězda večera Michal David.

Bohatým večerem plným dalších překvapení hosty plesu provázelo moderátorské duo Soňa Šuláková a Zbigniew Czendlik.

Samozřejmě nechyběla bohatá tombola, jejíž výtěžek společně s výtěžkem celého plesu byl použit na charitativní účely.

RCO Venkovní rautový stan Sál Foyer Sál Pegasus Sál Pegasus Moderátoři - Soňa Šuláková a Zbigniew Czendlik Taneční škola Progress Hejtman Olomouckého kraje, Ing. Jiří Rozbořil Předávání charitativních šeků Václav Málek a Catharina Dvorak Láďa Kerndl Petr Salava Eusebio Nicolás Mena Marie Rottrová "Jedni z našich..." - COBRANA s.r.o. Losování hlavních cen tomboly Vinná tombola Michal David Moderátoři plesu - Soňa Šuláková a Zbigniew Czendlik

topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.