Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

TAJEMNÁ MUZEJNÍ NOC

Pátek 31. 5. 2013 od 16.00 hodin, Vlastivědné muzeum v Olomouci

V pátek 31. 5. 2013 proběhla ve Vlastivědném muzeu v Olomouci již po čtvrté pohádková Tajemná muzejní noc.

Vlastivědné muzeum v Olomouci, společně s uměleckou a produkční agenturou Cobrana s.r.o., za finanční podpory Olomouckého kraje, ji uspořádali pro všechny, od těch nejmenších, přes „dospěláky“, až po dědečky a babičky…

Kromě exkluzivních komentovaných prohlídek expozic a výstav Vlastivědného muzea v Olomouci, na návštěvníky, především děti čekal také bohatý kulturní doprovodný program.

Po celou dobu akce byl pro děti připraven interaktivní pohádkový workshop a dílna, malování na obličej, hasičské atrakce…

V 16.00 hodin akci zahájily děti Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci Sněhurkou a sedmi trpaslíky, dále vystoupili tanečníci - tatínci s malými tanečnicemi - dcerkami Taneční skupiny Kaster DDM Litovel a děti olomouckého pěveckého sboru BoDo.

Návštěvníky akce přivítal hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil, pod jehož záštitou byla akce realizována a ředitel Vlastivědného muzea v Olomouci Ing. Břetislav Holásek.

Od 18.30 hodin, vystoupily opět děti Baletního studia se svým tanečním blokem: To nejlepší z pohádek... předvedly nejkrásnější taneční čísla ze známých pohádek (Broučci...apod.).

V 19.00 hodin se část návštěvníků přesunula do Radeckého sálu na promítání Princezny ze mlejna II. a další návštěvníci, a to nejen ti nejmenší, zhlédli v Sálu Václava III. Disneyho Sněhurku a sedm trpaslíků.

V atriu muzea pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení Cateringu Antl, za doprovodu Kapely Romantika.

Podle reakcí návštěvníků akce, kterých byly téměř tři tisíce, si dovolujeme doufat, že akce samotná byla pro všechny zúčastněné příjemným podvečerem, kdy si mohli jak děti, tak i dospělí odpočinout a užít si dobré zábavy.

Děkujeme všem za tak velkou návštěvu a těšíme se nashledanou při dalším ročníku této akce.

Tajemná muzejní noc 2013 Hasičské atrakce Hasičské atrakce Kapela Romantika Moderátor Antonín Valenta při zahájení akce Naši klauni... Hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil a ředitel VMO Ing. Břetislav Holásek Sněhurka a sedm trpaslíků Baletního studia Taneční skupina Kaster DDM Litovel Olomoucký dětský pěvecký sbor BoDo Hejtman a muzejníci... Aktivity... Kaster DDM Litovel Atrium muzea Návštěvníci... Expozice  muzea... Jezevčí nora ... Diskotéka s klauny... Aktivity... Malování na obličej... Sál Václava III. Baletní studio Sněhurka a sedm trpaslíků v muzeu...

topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.