Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

ZAHRADNÍ SLAVNOST VE CHVÁLKOVICÍCH, 15. 6. 2011

Po úspěchu loňského ročníku jsme i tento rok produkovali Zahradní slavnost, opět v Domově pro seniory ve Chválkovicích. Akci, která proběhla za finanční podpory Olomouckého kraje, přišel podpořit hejtman Olomouckého kraje Ing. Martin Tesařík společně se svým prvním náměstkem MUDr. Michaelem Fischerem a náměstkyní Mgr. Yvonou Kubjátovou.

Celou slavnost moderoval sólista Moravského divadla v Olomouci, basista Jiří Přibyl, který také posluchačům zazpíval populární melodie z operet, muzikálů, filmů apod., to vše za doprovodu klavíristky, paní Milady Jedličkové. Vystoupila zde taneční skupina "Holky z Chválkovic", děti Baletního studia při Moravském divadle Olomouc, Olomoucké mažoretky a hudební kapela ROMANTIKA.

Zahradní slavnost Ředitel Domova pro seniory ve Chválkovicích a představitelé Olomouckého kraje vystoupení HOLEK Z CHVÁLKOVIC Zahradní slavnost Zahradní občerstvení Baletní studio Olomoucké mažoretky Olomoucké mažoretky Olomoucké mažoretky Baletní studio Baletní studio Baletní studio Baletní studio Zahradní slavnost

topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.