Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

III. REPREZENTAČNÍ PLES OLOMOUCKÉHO KRAJE

www.plesolomouckehokraje.cz

Opět po roce je to tady - jedna z největších a nejvýznamějších společenských a kulturních akcí v rámci celého Olomouckého kraje roku 2012 proběhne v sobotu 17.3.2011 v RCO v Olomouci.

Hostům plesu organizační tým umělecké a produkční agentury COBRANA s.r.o. připravil nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i gastronomických zážitků.

Bohatý a atraktivní program se odehrával v pěti sálech Regionálního centra v Olomouci. Ples bude slavnostně zahájen Fanfárami Jeremiashe Clarka v podání žesťového kvintetu a baletem se slavnostní polonézou z Čajkovského opery Oněgin. Hosty k tanci v hlavním sále Pegasus bude doprovázet pražská kapela Boom Band. O příjemnou taneční atmosféru se dále postará revivalová skupina Pop Stars, skupina Klasik Band, Dixi Band, Axel nebo také cimbálová muzika Dubina. Doufejme, že plně zaujme vystoupení bubenické skupiny Jumping Drums nebo VIP hosté večera - zpěvačka Monika Absolonová, zpěvák Bohuš Matuš a smyčcové trio Inflagranti...

Tímto bohatým večerem plným dalších překvapení hosty plesu bude provázet osvědčený známý herec a bavič Petr Rychlý v sále Pegasus a ve Foyer RCO mu bude sekundovat moderátor Michal Sedláček.

Samozřejmě nebude chybět bohatá tombola, jejíž výtěžek společně s výtěžkem celého plesu bude použit na charitaivní účely.

Srdečně Vás zve tým umělecké a produkční společnosti Cobrana s.r.o.

Plakát plesu Pozvánka Program plesu

topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.