Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

TAJEMNÁ NOC V MUZEU 2014

INDIÁNI A DOBA LEDOVÁ

Indiánská show/ Giganti doby ledové

27. 6. 2014 od 16.00 hodin

VSTUP ZDARMA

Tato akce probíhá pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje, Ing. Jiřího Rozbořila.

---------------------------------------------------

Umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o., ve spolupráci s Vlastivědným muzeem v Olomouci a za finanční podpory Olomouckého kraje pořádá již čtvrtý ročník této rodinné akce:

TAJEMNÁ NOC V MUZEU 2014, jejímž letošním tématem jsou Indiáni a Doba ledová.

„Jsem velmi rád, že jsem již podruhé mohl převzít záštitu nad touto akcí, která je určena pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Tajemná noc v muzeu je ve své oblasti specifickým počinem a také proto je podporována Olomouckým krajem. Věřím, že všichni hosté, kteří do Vlastivědného muzea v Olomouci na Tajemnou muzejní noc zavítají, si přijdou na své a že ocení originalitu pořadatelů. Přeji všem dětem a jejich rodičům nevšední zážitky,“ uvedl hejtman Olomouckého kraje, Jiří Rozbořil.

Po velkém úspěchu předešlých let, kdy se akcí zúčastnilo celkem více než 9.000 dětí, rodičů, prarodičů... se opět i letos otevře zdarma pro všechny návštěvníky této tradiční akce Vlastivědné muzeum v Olomouci, a to v pátek 27. 6. 2014 od 16.00 hodin.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout výstavy a stálé expozice muzea (Devatero pohádek Karla Čapka, Příroda Olomouckého kraje, Olomouc – patnáct století města, Galerie Osobností Olomouckého kraje a mnohé další…) a to včetně poslední možnosti zhlédnout exkluzivní výstavu pravěkých zvířat v životní velikosti GIGANTI DOBY LEDOVÉ (výstava končí 29. 6. 2014).

V 17.00 hodin akci zahájí hejtman Olomouckého kraje, Ing. Jiří Rozbořil, společně s ředitelem Vlastivědného muzea v Olomouci, Ing. Břetislavem Holáskem.

„Jsem velice rád, že všech akcí u nás v muzeu, které jsou určené výhradně dětem, se aktivně účastní právě hejtman Olomouckého kraje, Jiří Rozbořil“, podotkl ředitel Vlastivědného muzea v Olomouci Ing. Břetislav Holásek.

Nejen pro děti bude připraveno „indiánské odpoledne“ plné soutěží a indiánských disciplín (hod tomahavkem, výroba indiánských čelenek z pravých per, střelba z luku, dětské pow wow…), bude postaveno indiánské týpí s dobovou výbavou, apačští válečníci zatančí pravý bojový tanec a mnohé další…

Samozřejmě nebude chybět ani dětská diskotéka s klauny, tematický flérový jarmark s dílnami, promítání filmu Doba ledová I. a pro ty nejmenší představení Kašpárkovy říše.

Pro všechny bude připraveno také bohaté „indiánské občerstvení“ za hudebního doprovodu Kapely Romantica.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ostatní odkazy:

http://www.vmo.cz/rubriky/akce-a-vystavy/tajemna-noc-v-muzeu-2014/

http://olomouclife.cz/tajemna-noc-v-muzeu-2014/

http://www.metropole-olomouc.cz/aktualita/540/Za-dva-tydny-probehne-Tajemna-noc-v-muzeu

http://www.i-olomouc.com/udalosti/tajemna-noc-v-muzeu

http://www.kr-olomoucky.cz/clanky/akce/1580/vnol.jpg

http://www.ustin.cz/index.php?id=73939&action=detail&nid=1107&lid=cs&oid=3417269topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.