Umělecká a produkční agentura

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Vánoční setkání hejtmana se seniory Olomouckého kraje 2014

Sociální služby pro seniory Olomouc, 19. 12. 2014 od 15.00 hodin

Umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o. i v tomto roce pořádá za finanční podpory Olomouckého kraje vánoční akce, které jsou tentokráte zaměřeny a určeny pro ty, kteří bývají asi nejvíce sami; pro naše seniory.

Pro seniory z celého Olomouckého kraje je připraven odpolední kulturní program na kterém vystoupí ve výběru z nejkrásnějších světových baletů, jako je například Labutí jezero a Louskáček a i se svými vítěznými choreografiemi malí tanečníci a tanečnice z nejúspěšnějšího dětského baletního studia v České republice, Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci.

Společně s nimi zatancují i přední sólisté baletu Moravského divadla v Olomouci, Yui Kyotani, Ivo Jambor, Lukáš Cenek a další.

V jednotlivých programech se s těmito účinkujícími budou střídat studentky operního zpěvu konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži, Zuzana Machová a Alžběta Symerská, za klavírního doporovodu prof. Rút Janečkové. V jejich podání zazní nejkraásnější adventní a vánoční písně a duety jak české, tak i světové klasické tvorby.

Jako další vystoupí se svými koledami Dětský pěvecký sbor Zvonečky Jeseník pod vedením Anny Beťákové a olomoucký Dětský pěvecký sbor BoDo pod vedením Hany Vyroubalové.

Olomoucký kraj si připravil pro všechny seniory také mnohé vánoční dárky a dárečky, které bude osobně rozdávat hejtman Olomouckého kraje, Ing. Jiří Rozbořil.

Budeme se snažit všechny seniory příjemně naladit a potěšit, dát jim zapomenout na všední starosti a bolesti a uvést je do vánoční nálady.

Program - Sociální služby pro seniory Olomouc:


15.00h Zahájení akce hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Jiřím Rozbořilem

Taneční vystoupení dětí Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci

15.15h Vánoční koledování v podání Dětského sboru BoDo Olomouc

15.30h Taneční vystoupení dětí Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci a sólistů baletu Moravského divadla v Olomouci

15.40h Vánoční koledování v podání Dětského sboru BoDo Olomouc

15.55h Taneční vystoupení dětí Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci a sólistů baletu Moravského divadla v Olomouci

topprint

Kalendář akcí

Partneři

Baletního studia při Moravském divadle Olomouc. HUDEBNĚ-DRAMATICKÉ STUDIO při Moravském divadle Olomouc

Robert Balogh

COBRANA s.r.o., umělecká a produkční agentura OLOMOUC
Zahradní 419, 783 73 Grygov, tel.: (+420) 777 106 873, (+420) 777 151 612, e-mail: cobrana@cobrana.cz

Created by CzechProject spol. s r.o.